Erciyes Ticaret LTD.

Çatalköy/Girne- KKTC

E-posta gönderin

info@erciyesgroup.com

Bizi Arayın

+90 533 850 38 38

BAŞKANIN MESAJI

Erciyes Ticaret Şirketi 2007 yılında KKTC / Girne de kurulmuş olup, 2012 yılında ise tüm şirketlerimiz ERCİYES Grubu çatısı altında toplanmıştır. Demir Çelik, Turizm, Çelik ve Ahşap Kapı Sistemleri Üretimi, Emlak ve İç Mimari gibi 5 farklı sektörlerde hizmet vermektedir.

Uzmanlık alanlarında profesyonel, deneyimli insan kaynağı ile çalışmayı ilke edinerek taahhüt ettiği işleri zamanında ve kaliteli olarak tamamlamayı benimseyen Grubumuz; stratejik yönetim anlayışı ile uluslararası deneyimleri ile faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir.

KKTC ve Türkiye’de yaklaşık 25 personeli istihdam eden şirketimiz, hizmette sürekliliği esas alarak, sahip olduğu kalite kültürünü en üst seviyede tutarak, büyük başarılara imza atarak, profesyonel kadrosu, deneyimleri ve lojistik olanakları ile yüklendiği işleri başarıyla tamamlamaya devam etmektedir.

Ekip arkadaşlarımla, hedefimiz kaliteye önem veren, örnek eserler üreten, istikrarlı, saygın, insana ve çevreye değer veren uluslararası bir Şirket olarak çalışma alanlarını genişleterek, başarılı projeler üreterek, örnek bir şirket olmaya devam etmektir.
Başardıklarımız, başaracaklarımızın kanıtıdır.

Erciyes Grubu olarak değerli çalışma arkadaşlarıma ve hizmet vermekten gurur duyduğumuz tüm kişi kurum ve kuruluşlara teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Ahmet GÜNER
Yönetim Kurulu Başkanı