Erciyes Ticaret LTD.

Çatalköy/Girne- KKTC

E-posta gönderin

info@erciyesgroup.com

Bizi Arayın

+90 533 850 38 38

HAKKIMIZDA

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve ürünler sunan,  kendini sürekli geliştiren Erciyes Group girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2007 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde faaliyetine başlamıştır.

Turizm sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede Emlak, Demir Çelik Ürünleri Ticareti, Çelik ve Ahşap Kapı üretim alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir.

Erciyes Grup, geçen yıllar içerisinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde ve Yurt dışında Turizm, İnşaat, Emlak ve  Demir Çelik Ürünleri gibi ana sektörlerde birçok farklı projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Erciyes Group,  sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Şirketimiz, her geçen gün büyüyen sermayesi, Yetişmiş iş gücü, Depolama Alanları ve Entegre Üretim teknolojisi ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

Erciyes Group, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük yatırımlarını Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde yapmış, gösterdiği üstün başarılarla Kısa Süre içerisinde sektöründe üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.

Erciyes Group, kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkânlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.

Erciyes Group, uluslararası arenada kanıtlanmış iş deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.